Haberler > EKONOMİ >KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOY YANKI'DA

Yankı Dostluk Platformunun konuğu Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY oldu.
Programın takdim ve sunumunu YANKI Dergisi Yazı İşleri Müdürü Fatih KAYA yaptı.
Prof.Dr. Orhan ARSLAN ‘Dostluk’ kavramı üzerine yaptığı konuşmada; insanların, birlik ve beraberlik içinde birbirini severek kurdukları dostluklarla mutluluğu bulacağını vurguladı.
Yankı Dostluk Platformunun bu konuda Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi.
Yankı Dergisi Yön.Kur.Bşk. ve Basın-Yayın ve Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Yavuz KAYA yaptığı konuşmada:” Bugün; Ülkemize hizmet eden ve Türk Bayrağı’na rüzgar olan Dostlarımızla buluştuk. Kenetlenmek ve Lider olmak, öncelikli milli ülkümüz ve mecburiyetimizdir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Bölünmez Bütünlüğü içerisinde, Ülkemizi Güçlü ve Mutlu görmek en büyük arzumuzdur” Dedi.
Yankı Dostluk Platformu’nda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Mehmet Nuri ERSOY ise Bakanlık çalışmaları hakkında önemli bilgiler verdi. Bakan ERSOY, Türkiye’nin turizm gelirlerinin 100 milyar dolara çıkarma yönünde önemli faaliyetler yürüttüklerini ifade etti.
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet ERSOY’un ve Bakanlık olarak yapılan bütün çalışmaların anlatılacağı YANKI Dergisi’nde hazırlanacak özel bir dosya 2023’de okuyucularıyla buluşacak.
Sohbet toplantısına katılanlar ise şöyle oluştu; İçişleri e. Bakanı Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Aksu, İzmir Milletvekili, Yankı Dergisi Yayın Kur. Ü. Hüseyin Kocabıyık, 15 Temmuz Kahramanı Muğla Valisi Amir Çiçek, Samsun Platformu Başkanı Prof.Dr. Orhan Arslan, Yargıtay 1. Başkan Vekili, Ceza Genel Kurulu Başkanı Hakim Eyüp Yeşil, Yargıtay Ceza Genel Kurulu Ü. Hakim Murat Esen, Yargıtay 3. Hukuk Dairesi Üyesi Hakim İsmail Ulukul, Yargıtay 4.Huk. Dairesi Onursal Başkanı Şahabettin Sertkaya, Ankara Bölge Adliyeleri Mahkemesi Başkanı Hakim Ramazan Aksan, TFF e. Başkanı, Limak Holding Yön.Kur.Bşk. Nihat Özdemir, Ankara Bölge Adliyesi 8 Hukuk Dairesi Başkanı Hakim İzzet Yeşilkaya, Ankara 25.Ağ.C. Mah. Bşk. Hakim Abdullah Tanrıkulu, TSKGV Gnl.Md. Tümg. Sadık Piyade, DMO Genel Müdürü Mücahit Özdemir, TÜİK Başkanı Erhan Çetinkaya, Ankara C. Savcısı Ayhan Ay, UNİLEVER Yöneticisi Mustafa Kaya ve Serkan Günal, Basın Yay. Ve Gazeteciler Cem. Gnl. Bşk. Yrd. Nahide Berker, Kültür ve Turizm Bakanlığı Klasik Türk Müziği Sanatçısı Selma Adar, Tbp Alb. Dr. Hüsamettin Sargın, Kültür ve Turizm Bakanlığı Basın Müşaviri Zafer Demez, Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Kalem Md.Yrd. Fatih Gürkan, TAİ Mühendis Elif Ülkü Demirci, TAİ Mühendis Tuğkan Demirci, Av. Furkan Kılıç.
Program;
YANKI Dostluk Platformunun en kısa zamanda tekrar buluşması dilekleriyle sona erdi.
 

23.12.2022

Yorumlar

Bu Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.
İsminiz
E-Mail
Cevabınız


Parlametre
Serbest Kürsü

Anket

Türkiye'nin Dış Politikasını Olumlu Seyirde Güçlendirecek Ana Unsur Nedir ?
Yankı Dostluk Platformu
  • Facebook'ta Yankı Dergisi
  • Twitter'da Yankı Dergisi
  • Youtube'ta Yankı Dergisi